MJ MARTINO | Joomla, Video Kursy, Fotografia, Wirtualizacja
niedziela, 29 maj 2016 15:10

Zabłądziłeś przyjacielu STREFA 404

Mój przyjacielu trafiłeś do strefy 404 zgłoś nam gdzie chciałeś się udać, lub udaj się do stacji bazowej TUTAJ!

404

Dział: Inne

Dziś będzie szybko i na temat kilka uwag które na pewno pomogą w wam wyborze filmu na wieczór.

Zapraszam do wpisu.

Dział: Filmy

Dziś w zestawieniu mamy film oparty o fakty czyli historia Armstronga zawodowego kolarza który wygrał 7 razy z rzędu Tour the France! Mamy też grubą Emi (w tym wypadku Robin) czyli How to be a single oraz bardzo przyzwoitą obsadę w kryminale Secret in the eyes.

Zapraszam do wpisu po więcej informacji

Dział: Filmy
poniedziałek, 23 maj 2016 22:02

6 Rajd Zamkowy Będzin 2016

22 Maja odbył się 6 Rajd Zamkowy na terenie Będzina - Dąbrowy Górniczej oraz Rogoźnika kibicie dopisali, ekipy rajdowe również. 6. Rajd Zamkowy to druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska rozegrany był na dwóch odcinkach specjalnych, o charakterystyce zbliżonej do ubiegłorocznej edycji, jednak o odmiennej konfiguracji. Każdy z odcinków, załogi pokonywali trzykrotnie. Całkowita długości odcinków specjalnych przekroczyła 38km.

Zapraszam do wpisu a przede wszystkim galerii.

Dział: Reportaż

Kolejny PF wydanie 5 dziś przewaga scenerii Egipskiej bo mamy X-menów jak i Bogów Egiptu. A na zakończenie Get a Job przyjemna komedyjka to tyle w skórcie po więciej zapraszam do wpisu.

Dział: Filmy
sobota, 21 maj 2016 17:43

Monitorujemy Zend opCache

Wielu z was zada dwa pytania co to OpCache i to będzie jedna grupa czytających, a druga zada poco monitorować. Na te pytania odpowiem później a poniżej prezentuje kilka skryptów dzięki którym można będzie ów monitoring zrobić.

Dział: Joomla

Do kin trafił właśnie Capitan America w odsłonie Civil War w polskim tłumaczeniu wojna bohaterów (why), na wstępnie zdradzić mogę że dużo lepszy niż Ultron. Z kolei udało mi się obejrzeć wreszcie tego chłopca co chciałem ;D czyli The Boy 2016 a ostatnia pozycja to polski stuff z Gajosem na czele co w zasadzie odgórnie gwarantuje dobre kino Body Ciało.

Zapraszam.

Dział: Filmy

Zebrało się trochę filmów o tematyce wojennej chodź w sumie nie do końca,ale wszystkie oscylują w podobnym klimacie. Syn Szawła typowo o Holokauście, Colonia o reżimie w Chile i '71 historia o zamieszkach w Irlandii Północnej w Belfaście.

Całkiem niezły przekrój jeśli chodzi o mapę świata, są pewne rozczarowania według mnie ale to już dowiecie się czytając poszczególne mini recenzje bez spoilerów.

Zapraszam

Dział: Filmy

Niedzielny PF czy przegląd filmów, krótkie treściwe recenzje. Dziś premiera kinowa Cloverfield Lane 10 kontynuacja Cloverfield (Projekt Monster) od JJ Abramsa, The Boy ale to nie ten Boy ;) i ostatnia pozycja bardzo twórcza Macbeth

Zapraszam.

Dział: Filmy
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger, Vloger

 

Szukaj