MJ MARTINO | Joomla, Video Kursy, Fotografia, Wirtualizacja

JoomlaToProste - Najnowszy EP

MJ MARTINO | Joomla, Video Kursy, Fotografia, Wirtualizacja
niedziela, 29 maj 2016 15:10

Zabłądziłeś przyjacielu STREFA 404

Mój przyjacielu trafiłeś do strefy 404 zgłoś nam gdzie chciałeś się udać, lub udaj się do stacji bazowej TUTAJ!

404

Dział: Inne

Dziś będzie szybko i na temat kilka uwag które na pewno pomogą w wam wyborze filmu na wieczór.

Zapraszam do wpisu.

Dział: Filmy

Dziś w zestawieniu mamy film oparty o fakty czyli historia Armstronga zawodowego kolarza który wygrał 7 razy z rzędu Tour the France! Mamy też grubą Emi (w tym wypadku Robin) czyli How to be a single oraz bardzo przyzwoitą obsadę w kryminale Secret in the eyes.

Zapraszam do wpisu po więcej informacji

Dział: Filmy
poniedziałek, 23 maj 2016 22:02

6 Rajd Zamkowy Będzin 2016

22 Maja odbył się 6 Rajd Zamkowy na terenie Będzina - Dąbrowy Górniczej oraz Rogoźnika kibicie dopisali, ekipy rajdowe również. 6. Rajd Zamkowy to druga runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska rozegrany był na dwóch odcinkach specjalnych, o charakterystyce zbliżonej do ubiegłorocznej edycji, jednak o odmiennej konfiguracji. Każdy z odcinków, załogi pokonywali trzykrotnie. Całkowita długości odcinków specjalnych przekroczyła 38km.

Zapraszam do wpisu a przede wszystkim galerii.

Dział: Reportaż

Kolejny PF wydanie 5 dziś przewaga scenerii Egipskiej bo mamy X-menów jak i Bogów Egiptu. A na zakończenie Get a Job przyjemna komedyjka to tyle w skórcie po więciej zapraszam do wpisu.

Dział: Filmy
sobota, 21 maj 2016 17:43

Monitorujemy Zend opCache

Wielu z was zada dwa pytania co to OpCache i to będzie jedna grupa czytających, a druga zada poco monitorować. Na te pytania odpowiem później a poniżej prezentuje kilka skryptów dzięki którym można będzie ów monitoring zrobić.

Dział: Joomla

Do kin trafił właśnie Capitan America w odsłonie Civil War w polskim tłumaczeniu wojna bohaterów (why), na wstępnie zdradzić mogę że dużo lepszy niż Ultron. Z kolei udało mi się obejrzeć wreszcie tego chłopca co chciałem ;D czyli The Boy 2016 a ostatnia pozycja to polski stuff z Gajosem na czele co w zasadzie odgórnie gwarantuje dobre kino Body Ciało.

Zapraszam.

Dział: Filmy

Zebrało się trochę filmów o tematyce wojennej chodź w sumie nie do końca,ale wszystkie oscylują w podobnym klimacie. Syn Szawła typowo o Holokauście, Colonia o reżimie w Chile i '71 historia o zamieszkach w Irlandii Północnej w Belfaście.

Całkiem niezły przekrój jeśli chodzi o mapę świata, są pewne rozczarowania według mnie ale to już dowiecie się czytając poszczególne mini recenzje bez spoilerów.

Zapraszam

Dział: Filmy

Niedzielny PF czy przegląd filmów, krótkie treściwe recenzje. Dziś premiera kinowa Cloverfield Lane 10 kontynuacja Cloverfield (Projekt Monster) od JJ Abramsa, The Boy ale to nie ten Boy ;) i ostatnia pozycja bardzo twórcza Macbeth

Zapraszam.

Dział: Filmy
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger,

 

Witaj Ponieważ ostatnio Adblock Plus itp rozszerzenia do przeglądarek blokują nawet social media oraz inne skrypty jak Google Analitycs itp. prowadzenie bloga jest utrudnione. Bardzo Cię proszę o wyrozumiałość i dodanie strony do wyjątków lub wyłączenia Adblocka na mojej stronie. Mam nadzieje że treści które dostarczam są wartościowe dla Ciebie.

Szukaj