MJ MARTINO | Joomla, Video Kursy, Fotografia, Wirtualizacja

Oceniam dziś bez spoilerów, co nieco może mi się wymsknąć.. Dzień Niepodległości po 20 latach czyli Odrodzenie, oryginalnie Independence Day: Resurgence
Zapraszam do wpisu.

Dział: Filmy

Nie przegapcie oferty od Template Monster tylko teraz zniżka 40% do 03.07.2016! Szablony wysokiej jakości co możecie zobaczyć na demo, są one przyjazne w obsłudze dla użytkownika. A pakiety są bogate w środku tak więc strona może powstać bardzo szybko jeśli wybierzemy wariant QUICKSTART. A przy okazji zapraszam do zapoznania się z moja przygotowaną prezentacją z przed roku jednego wybranego szablonu od TM abyście mogli przekonać się co w środku piszczy.

Dział: Templatki
wtorek, 28 czerwiec 2016 11:44

IX Zlot BMW TEAM ŚLĄSK - Rybnik 2016

Będzie naprawdę krótko, ponieważ początek był fajny ale pogoda nie dopisała.. i padający deszcz przeszkadzał we wszystkim. Co w konsekwencji skutkowało szybką ewakuacją z całej imprezy... szkoda.

Zapraszam do naprawdę krótkiej galerii, na końcu link do pobrania.

Dział: Reportaż

Smartaddons ostatnio organizuje Weekly Freebies czyli tydzień na pobranie darmowych wybranych szablonów do Joomla 3.x plus tym razem dodatkowo dorzuca rozszerzenia. Po więcej szczegółów zapraszam do wpisu.

Dział: Templatki
poniedziałek, 20 czerwiec 2016 10:29

Tanie zakupy na całym świecie plus cashback!

Pewnie każdy z was się potkał z określeniem CASHBACK! To nic innego jak zwrot kilku do kilkunastu procent za zakupy. A co jeśli bym Ci powiedział że istnieje strona z masą sklepów która oferuje taki CASHBACK!, a jeśli dana marka nie ma programu cashback to ma fajne oferty kuponów procentowe zniżki na asortyment. Jest to jeden z sposobu na tańsze zakupy nie tylko w sklepach takich jak Amazon, Puma, New Balance czy popularny H&M bo tych sklepów jest cała masa, a kupić rzeczy można jeszcze taniej np w chińskich sklepach AliExpress, Fasttech czy Gearbest. Po co przepłacać jak można zaoszczędzić i to całkiem sporo a mało tego na dobry start dostaniesz 5 dolarów, zaciekawiony/a to zapraszam do wpisu.

Dział: Osobiste
niedziela, 12 czerwiec 2016 11:48

Warcraft The Beginning - PF #9

O to stało się powstał kolejny film długo wyczekiwany na podstawie gry kultowej WARCRAFT, jakoś mnie nie było dane grać w tą grę. Kilku moich znajomych zna ją od podszewki i grało dniami i nocami. Ja osobiście wolałem Baldur Gates / Newerwinter Night / Dragon Age ale o tym może innym razem. Budżet na film to skromne 160 mil $ a na 11 czerwca film zarobił już 290 mil $ i w USA jest dopiero drugim filmem w box office po piątku, ale to się zapewne zmieni, za to w Chinach bije rekordy po dwóch dniach ponad 90 mil $ Okey przejdźmy do krótkiej bez spoilerowej recenzji.

Dział: Filmy
sobota, 11 czerwiec 2016 17:25

Czy warto mieć hosting z dyskami SSD ???

Na pewno wielu z was zastanawiało się czy warto zainwestować w hosting oparty na dyskach SSD, otóż sam postanowiłem rozwiązać ten problem raz że kończył mi się mój stary hosting, a dziś jestem na innym hostingu właśnie opartym o dyski SSD. Postaram się w prosty i nie przynudzający sposób podać wam na tacy zalety i wady takiego hostingu bo one są.

Dział: Różne

Kino Hiszpańskie na duży plus zresztą nie pierwszy raz, mamy też na prawdziwych wyrażeniowych Eddiego Orła oraz komedie kryminalną Nice Guys która leci obecnie w kinach i jest w porządeczku. Średnia oceń bardzo wysoka i to was powinno zachęcić do zapoznania się z filmami jak i wpisem. A już za tydzień oczekiwana przez świat premiera WARCRAFT po mimo że z grą nic wspólnego nie mam kino wraz ze znajomymi zaliczam. 

Dział: Filmy
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger, Vloger

 

Szukaj