Ekstremalnie szybki sposób na JOOMLA - JOOMLA TO PROSTE #11

sobota, 25 marzec 2017 22:16 Napisał 
Ekstremalnie szybki sposób na JOOMLA - JOOMLA TO PROSTE #11 Ekstremalnie szybki sposób na JOOMLA - JOOMLA TO PROSTE #11 Marcin Równicki

Video przedstawia sposób instalacji JOOMLA bez konieczności wrzucania rozpakowanych plików na FTP!
Wystarczy jeden skrypt który w sposób automatyczny ściągnie plik instalacyjny JOOMLA oraz rozpakuje przechodząc automatycznie do instalacji wybranej przez nas wersji JOOMLA!

Oszczędność czasu jest tutaj znacząca więc polecam skrypt autorstwa Artura Stępień , który dostępny jest pod tym adresem na Githubie http://bit.ly/2ohEW8D

W kolejnym video dowiecie się jak uzyskać darmowy certyfikat dla strony oraz co należy włączyć w konfiguracji aby strona korzystała z protokołu https. 

==========================
Joomla to proste to cykl darmowych video kursów (poradników) ,gdzię przedstawiać wam będę przydatne pluginy, moduły, komponenty z ich konfiguracją
tak abyście mogli używać ich w procesie budowania strony opartej o Joomla.
Prowadzący: Marcin Równicki
Kontakt/Współpraca: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 223 razy Ostatnio zmieniany sobota, 25 marzec 2017 22:32
Marcin Równicki (MJ MARTINO)

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. Traktuje to jako dodatkową pracę w wolnych chwilach.

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam. Wiąże z tym swoją przyszłość zawodową (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing, plus wiele innych mniejszych graczy)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi."

Strona: https://mjmartino.eu/
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger, Vloger

 

Szukaj