Ekstremalnie szybki sposób na JOOMLA - JOOMLA TO PROSTE #11

JoomlaToProste - Najnowszy EP

Ekstremalnie szybki sposób na JOOMLA - JOOMLA TO PROSTE #11

sobota, 25 marzec 2017 22:16 Napisał 
Ekstremalnie szybki sposób na JOOMLA - JOOMLA TO PROSTE #11 Ekstremalnie szybki sposób na JOOMLA - JOOMLA TO PROSTE #11 Marcin Równicki

Video przedstawia sposób instalacji JOOMLA bez konieczności wrzucania rozpakowanych plików na FTP!
Wystarczy jeden skrypt który w sposób automatyczny ściągnie plik instalacyjny JOOMLA oraz rozpakuje przechodząc automatycznie do instalacji wybranej przez nas wersji JOOMLA!

Oszczędność czasu jest tutaj znacząca więc polecam skrypt autorstwa Artura Stępień , który dostępny jest pod tym adresem na Githubie http://bit.ly/2ohEW8D

W kolejnym video dowiecie się jak uzyskać darmowy certyfikat dla strony oraz co należy włączyć w konfiguracji aby strona korzystała z protokołu https. 

==========================
Joomla to proste to cykl darmowych video kursów (poradników) ,gdzię przedstawiać wam będę przydatne pluginy, moduły, komponenty z ich konfiguracją
tak abyście mogli używać ich w procesie budowania strony opartej o Joomla.
Prowadzący: Marcin Równicki
Kontakt/Współpraca: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 136 razy Ostatnio zmieniany sobota, 25 marzec 2017 22:32
Marcin Równicki (MJ MARTINO)

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. Traktuje to jako dodatkową pracę w wolnych chwilach.

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam.

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi."

Strona: https://mjmartino.eu/
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger,

 

Witaj Ponieważ ostatnio Adblock Plus itp rozszerzenia do przeglądarek blokują nawet social media oraz inne skrypty jak Google Analitycs itp. prowadzenie bloga jest utrudnione. Bardzo Cię proszę o wyrozumiałość i dodanie strony do wyjątków lub wyłączenia Adblocka na mojej stronie. Mam nadzieje że treści które dostarczam są wartościowe dla Ciebie.

Szukaj