Bada 1.2 update available

JoomlaToProste - Najnowszy EP

Bada 1.2 update available

środa, 19 styczeń 2011 12:24 Napisał 
Bada os 1.2 Bada os 1.2

Aktualizacja do oczekiwanej wersji 1.2 jest już dostepna z poziomu KIES :) jak donosi blog bada-os.info

Oprogramowanie, które pojawiło się w Kiesie to S8500XXJL2 – a więc niemalże najnowsze, spośród wszystkich dostępnych(nieoficjalnych). 

Zmiany co do wersji wcześniejszej to:


 - Mechanizm wprowadzania tekstu T9 Trace - Przeglądarka Dolphin w wersji 2.2 - Dodano przycisk „Okrążenie” oraz „Pomiar” w stoperze - Zmieniono wygląd zablokowanego ekranu - Usprawniono obsługę shaderów w grafice 3D - Poprawiono funkcję dodawania wielu kontaktów z grup - Wprowadzono usprawnienia dotyczące 3G

No cóż ja posiadam wersje nieoficialną .. dużo wczesniejszą to najwyższy czas aby znowu być do przodu i zainstalować kolejną nieoficialną wersje softu ;) A co tam trzeba być do przodu... 

To jest Aktualizacja (nie tracisz danych) ale zawsze może coś pujśc nie tak więc zaleca się wykonie kopi bezpieczeństwa kontaktów, sms, itp.

Czytany 4410 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 styczeń 2011 12:37
Marcin Równicki (MJ MARTINO)

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. Traktuje to jako dodatkową pracę w wolnych chwilach.

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam.

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi."

Strona: https://mjmartino.eu/
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger,

 

Witaj Ponieważ ostatnio Adblock Plus itp rozszerzenia do przeglądarek blokują nawet social media oraz inne skrypty jak Google Analitycs itp. prowadzenie bloga jest utrudnione. Bardzo Cię proszę o wyrozumiałość i dodanie strony do wyjątków lub wyłączenia Adblocka na mojej stronie. Mam nadzieje że treści które dostarczam są wartościowe dla Ciebie.

Szukaj