Get a Job, Gods of Egypt i X-Men Apocalypse - PF #5

Get a Job, Gods of Egypt i X-Men Apocalypse - PF #5

niedziela, 22 maj 2016 22:17 Napisał 
PF#5 PF#5 Marcin Równicki

Kolejny PF wydanie 5 dziś przewaga scenerii Egipskiej bo mamy X-menów jak i Bogów Egiptu. A na zakończenie Get a Job przyjemna komedyjka to tyle w skórcie po więciej zapraszam do wpisu.

Gods of Egypt

Mieszanka Johna Cartera, Indiana Jonesa i krainy tysiąca nocy, po mimo że na początku razi w oczy jednak słabo dopracowane CGI w niektórych aspektach. To ogląda się bardzo przyjemnie gdzie szybko asymilujemy się z bohaterami. Są pewne zwolnienia akcji które mnie irytowały, gdzię akcja prze do przodu! a tu ciach.. jakaś pogadanka. Kino familijono przygodowe miłe dla oka, zabieg powiększania postaci wyszedł całkiem fajnie chodź moim zdaniem nie był jakoś specjalnie potrzebny.
Jak ktoś planuje seans to niech zaplanuje sobie dwie godziny bo tyle trwa, ale grunt że czas szybko mija.
Szczerze jakby miał powstać sequel to chętnie bym obejrzał sobie w domku na TV

7/10

Get a Job

Bardzo przyjemna komedyjka są wzloty i upadki jest typowo ekipa aktorów komediowych. Nie jest wybitnie śmieszna, ale film z przesłaniem aby podążać za marzeniami. Typowe amerykańskie pojeście od zera do milionera co nie jest złe oczywiście.
Wszędzie gdzię widzę Anne Kendrick to widzę przywoitę dobry film i tak jest teraz.

6/10 jest dobrze :)

X-Men Apocalypse

Nie wiem czemu ale na seansie w sobotę wieczorem 1/4 sali WTF ? przejedli się czy co ? Ci co nie byli niech żałują. bo naprawdę bardzo dobre widowisko. W prawdzę końcówka trochę mnie rozczarowała stanowczo za krótko trwała walką a i uwążam że film powineń być podzielony na dwie części i nadal by były dwa solidne filmy! Ciągle widzę nie wykorzystany potencjał X-Menów brakuje mi tutaj osobnych filmów dla bohaterów jak to jest z Avangersami oczywiście nie licząć Wolverine. Muszę to zdradzić ale miłe było zaskoczenie gdy padają polskie słowa :D O 0.5 punkta jest lepiej niż w przyszłość która nadziejdzie. Tak czy inaczej X-meni zatoczli pełen krąg i scena po filmie nie jest warta oczekiwania bo nic zniej nie wynika, a w zasadzie jest puszczeniem oka w stronę Wolverina.
Po raz kolejny głowny zły boheter kreowany na niezwyciążonego zostaje pokonany bez większego wysiłku. Trochę mi to przypomniało Ultrona... Fani na pewno wyjdą zadowoleni 2h pełnej rozrywki (rozpieduchy).

Minusy postacie brak głębszej opowieści o nich oraz końcowa walka
Plusy efekty i klimat w którym czym początek X-Menów!

8.5/10 mimo wszystko Polcam kino!

A dziś na dokładkę wreszcię coś więcej pokazujący trailer Star Treka Beyond i powiem że jest lepiej :)

 

Czytany 405 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 maj 2016 19:51
Marcin Równicki (MJ MARTINO)

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. Traktuje to jako dodatkową pracę w wolnych chwilach.

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam.

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi."

Strona: https://mjmartino.eu/
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger,

 

Witaj Ponieważ ostatnio Adblock Plus itp rozszerzenia do przeglądarek blokują nawet social media oraz inne skrypty jak Google Analitycs itp. prowadzenie bloga jest utrudnione. Bardzo Cię proszę o wyrozumiałość i dodanie strony do wyjątków lub wyłączenia Adblocka na mojej stronie. Mam nadzieje że treści które dostarczam są wartościowe dla Ciebie.

Szukaj