How to be a single, Secret in their eyes, The Program - PF #6

czwartek, 26 maj 2016 16:35 Napisał 
PF#6 PF#6 Marcin Równicki

Dziś w zestawieniu mamy film oparty o fakty czyli historia Armstronga zawodowego kolarza który wygrał 7 razy z rzędu Tour the France! Mamy też grubą Emi (w tym wypadku Robin) czyli How to be a single oraz bardzo przyzwoitą obsadę w kryminale Secret in the eyes.

Zapraszam do wpisu po więcej informacji

How to be a single

Na pierwszy rzut idzie komedia która jest bardzo przyzwoita oraz pokazuje oblicze singla, jak to tego typu komedie nie mogło zabraknąć wątku miłosnego ;) Bardzo ale to bardzo rzadko oglądam komedie z prostej przyczyny są sztampowe i oklepane. Schematy w każdej jednej powielane w te czy inny sposób. Czy Jak to robią single jest inaczej no nie jest, jest to standardowa komedia z ciut głębszym dnem i jako tako przesłaniem. Jest lekka i przyjemną są momenty śmieszne nie wybija się jakoś specjalnie na tle innych. Niema co się zbytnio rozpisywać obejrzeć można nie razi w oczy. 

5.5/10 w zaciszu domowym why not 

Secret in their eyes

Szczerze to zawiodłem się zarówno po Nicole Kidman jak i Julia Robers, zagrały bez jakiegoś większego wyrazu a przynajmniej mnie ich gra nie przekonała w tym filmie. Wszystko średnio wypadło.. jednie końcówka trochę ratuje ten film. Miał być kryminał i oczekiwałem mocnego mrocznego kryminału, coś na wzór Prisoners (którego polecam). Średniak według mnie niczym się nie wyróżnia na tle pozostałych.

5.5/10 ta połówka za końcówkę

The Program

I tu mamy dobre kino aka dokument, śledztwo dziennikarskie wraz z perspektywą osoby winnej. Nie jest to film biograficzny w żadnym wypadku.. chodź za takiego mógłby być uważany jest to wycinek życia Armstronga i jego dokonań. Podobał mi się muszę przyznać przekrój od najgorszych chwil po najlepsze i ta chęć kontrolowania wszystkiego co nas otacza. Warty poświęcenia czasu nawet jak nas kolarstwo nie interesuje (mnie nie interesuje).

7/10 Polecam 

 

 

Czytany 407 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 30 maj 2016 19:51
Marcin Równicki (MJ MARTINO)

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. Traktuje to jako dodatkową pracę w wolnych chwilach.

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam. Wiąże z tym swoją przyszłość zawodową (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing, plus wiele innych mniejszych graczy)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi."

Strona: https://mjmartino.eu/
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger, Vloger

 

Szukaj