Triple 9, The Call Up, The Other Side of the Door - PF #7

niedziela, 29 maj 2016 12:41 Napisał 
PF#7 PF#7 Marcin Równicki

Dziś będzie szybko i na temat kilka uwag które na pewno pomogą w wam wyborze filmu na wieczór.

Zapraszam do wpisu.

 

The Call Up

Jest to gatunek SF uwielbiany przeze mnie, no ale ten film to porażka na całej linii. Ktoś miał zamysł zrobić Cube 2050 ;D ale mu nie wyszło, a czemu go przyrównuje do klasyka, bo choćby nawet ostatnia scena o tym świadczy przezywa jedna osoba i idzie do wyjścia oświetlonego białym światłem.. znajomy widok co nie. Nawet nie chce mi się streszczać filmu o co w nim chodzi, ale zrobię to dla was. Zwerbowana jest grupa ludzi lubiących grać w strzelanki pod pozorem testowania super nowoczesnych technologi. Trafiają do budynku poznają się, przebierają w super nowoczesne kombinezony, których nie da się później ściągnąć. I zaczyna się gra.. zadaniem ich jest pokonanie przeciwników terrorystów i przedostanie się na level 0 do wyjścia.. i tak sobie po kolei giną bla bla bla. 

2/10 Omijamy szerokim łukiem!

Triple 9

O to jest film godny polecenia, ale ma jedną wadę i jest to zakończenie filmu! które według mnie psuje obraz całego filmu. Do rzeczy jest to kryminał który trzyma w napięciu po mimo że wiemy o co chodzi a tylko śledzimy poczynania bohaterów i ich zachowania. Śmiało można się nad nim pochylić i obejrzeć. Możecie dać znać w komentarzach co sądzicie o tej końcówce filmu ahh się uczepiłem :D

Miało być 8/10 a będzie tylko 6/10! Mimo to POLECAM

The Other Side of the Door

Chyba jestem wymagającym kinomaniakiem bo to kolejny horror który obok horroru nie stał po mimo oglądania około 1 w nocy! Prostolinijna akcja jak po sznurku nic nie zaskakuje, a gra aktorska Sarah Wayne Callies znana z takich serialów jak Prisoner czy The Walking dead po prostu nie powala.. wiecznie ten sam wyraz twarzy. Pewnie mniej wybrednym może nawet się podobać, dla mnie średniak! Ten film miał potencjał bo można go było nakręcić na 20 innych sposób które na pewno by zaowocowały. Widać że ostatnio w Hollywood brakuje świeżych nowatorskich pomysłów.

5/10 w ostateczności jak nic nie macie do obejrzenia ;)

Dziś to na tyle, na dniach komedia Nice Guys która obecnie leci w kinach i jeden starszy hiszpański film La Cara Oculta dla odmulenia hollywoodzkiego ;p

Czytany 451 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 02 czerwiec 2016 21:25
Marcin Równicki (MJ MARTINO)

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. Traktuje to jako dodatkową pracę w wolnych chwilach.

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam. Wiąże z tym swoją przyszłość zawodową (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing, plus wiele innych mniejszych graczy)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi."

Strona: https://mjmartino.eu/
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger, Vloger

 

Szukaj