Oceniamy dziś Hiszpańskie La Carla Oculta, Kinowego Nice Guys i biograficzny Eddie The Eagle - PF #8

niedziela, 05 czerwiec 2016 21:06 Napisał 
PF #8 PF #8 Marcin Równicki

Kino Hiszpańskie na duży plus zresztą nie pierwszy raz, mamy też na prawdziwych wyrażeniowych Eddiego Orła oraz komedie kryminalną Nice Guys która leci obecnie w kinach i jest w porządeczku. Średnia oceń bardzo wysoka i to was powinno zachęcić do zapoznania się z filmami jak i wpisem. A już za tydzień oczekiwana przez świat premiera WARCRAFT po mimo że z grą nic wspólnego nie mam kino wraz ze znajomymi zaliczam. 

La Carla Oculta 

No cóż ja mogę napisać z pewnością polecam bardzo dobre kino Hiszpańskie trzeba to podkreślić. Jest to thriller który ciekawi od pierwszych minut do samego końca. Ogląda się go lekko i szybko tak jak powinno się oglądać dobry film, z mojej strony polecam warto obejrzeć jeśli ktoś jeszcze nie widział bo to film z 2011 roku. Nad fabuła niema co się rozpisywać bo nie jest zbyt skomplikowana ale za to ciekawie poprowadzona przez co się nie nudzimy przed TV.

8/10 POLECAM

Nice Guys 

Komedia kryminalna co więcej śmieszna, jak dobrze wiecie przynajmniej Ci co mnie dłużej znają i czytają moje wypociny jakoś specjalnie nie oglądam ich bo wole ambitniejsze kino. Ale dla odmulenia się why not i to jest idealna propozycja, dwóch gości rozwiązujących sprawę znikającej gwiazdy porno. A wszystko na dodatek osadzone w klimatach końca jak 70 co ma swój urok. Jest dużo śmiesznych scen, film z pewnością nie nudzi, nawet zmęczone osoby po całym dniu pracy będą się bawić na nim rewelacyjnie :) Mnie się podobał i jak pojawi się część druga również zawitam do kina na nią! Hell Yeah!

8/10 POLECAM

Eddie the Eagle

Eddie w zasadzie to film biograficzny i oparty na prawdziwych wydarzeniach. Film opowiada o skoczku narciarskim który bardzo chciał wziąć udział w olimpiadzie i po wielu perypetiach i niepowadzeniach udaje mu się. Sport nie jest czysty i pokazuje jak można być dyskryminowanym na wielu płaszczyznach tylko dla tego że jest się innym i dąży się do swoich celów z wszystkich sił. Trzeba powiedzieć że Hugh Jackman wypadł bardzo pozytywnie w roli innej niż wolverine ;) z reszta to jego nie pierwszy film o innej tematyce, trzeba mu przyznać że wybiera ciekawe role i idealnie w nie trafia, chodź tu pierwsze skrzypce gra Eddie który jest świetny. Naprawdę nie trzeba lubić tej dyscypliny sportowej aby obejrzeć ten film bo jest on bardziej o życiu niż o samym sporcie.

8/10 POLECAM

A już za kilka dni zbliża się Warcraft to pozycja obowiązkowa dla fanów fantasy/przygodowy ja kino zaliczę obowiązkowo, będzie to na pewno wspaniałe widowisko które pozwoli nam się oderwać od codziennych zmagań w życiu.

Czytany 399 razy Ostatnio zmieniany niedziela, 05 czerwiec 2016 22:26
Marcin Równicki (MJ MARTINO)

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. Traktuje to jako dodatkową pracę w wolnych chwilach.

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam. Wiąże z tym swoją przyszłość zawodową (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing, plus wiele innych mniejszych graczy)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi."

Strona: https://mjmartino.eu/
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger, Vloger

 

Szukaj