Dziewczyna z pociągu - recenzja PF#14

Dziewczyna z pociągu - recenzja PF#14

środa, 19 październik 2016 14:43 Napisał 
Dziewczyna z pociągu - recenzja Dziewczyna z pociągu - recenzja mjmartino.eu

Dziewczyna z pociągu na podstawie bestsellera książkowego o takim samym tytule w angielskiej wersji brzmiący The Girl on the train. Czy warto wybrać się do kina dowiecie się za chwilę, podkreślam że książki nie czytałem więc będę pisał z perspektywy osoby nie zaznajomionej.

 Dziewczyna z pociągu

Jeśli mam być szczery a zazwyczaj taki jestem to film według mnie zbytnio nie porywa, ale jest na tyle dobry że można go w kinie obejrzeć. W takich historiach nie ma co się zbytnio rozpisywać bo albo dziewczyna się znajduję albo nie :D
Finalnie nie udało mi się odgadnąć chodź byłem bliski ;) jednak muszę zwrócić uwagę że bardzo łatwo jest się połapać co kto i dlaczego. Przez co film traci na uroku, jeśli lubicie filmy Thrillerowate z elementami kryminalnymi oraz zagadkami to jest to dla was film.

Z wypytanych osób te które czytały książkę głównie to są panie im film się podobał bardziej niż takim jak ja którzy nie czytali ;p 

Generalnie trailer zapowiadał że film będzie bardziej ciekawszy, no cóż dałem się trochę nabrać.

Amerykańskie dzieło dostaje:

Nie koniecznie kino w domu też można zobaczyć, chyba że czytaliście książkę.

 

Czytany 166 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 październik 2016 17:19
Marcin Równicki (MJ MARTINO)

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. Traktuje to jako dodatkową pracę w wolnych chwilach.

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam.

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi."

Strona: https://mjmartino.eu/
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger,

 

Witaj Ponieważ ostatnio Adblock Plus itp rozszerzenia do przeglądarek blokują nawet social media oraz inne skrypty jak Google Analitycs itp. prowadzenie bloga jest utrudnione. Bardzo Cię proszę o wyrozumiałość i dodanie strony do wyjątków lub wyłączenia Adblocka na mojej stronie. Mam nadzieje że treści które dostarczam są wartościowe dla Ciebie.

Szukaj