Dziewczyna z pociągu - recenzja PF#14

Dziewczyna z pociągu - recenzja PF#14

środa, 19 październik 2016 14:43 Napisał 
Dziewczyna z pociągu - recenzja Dziewczyna z pociągu - recenzja mjmartino.eu

Dziewczyna z pociągu na podstawie bestsellera książkowego o takim samym tytule w angielskiej wersji brzmiący The Girl on the train. Czy warto wybrać się do kina dowiecie się za chwilę, podkreślam że książki nie czytałem więc będę pisał z perspektywy osoby nie zaznajomionej.

 Dziewczyna z pociągu

Jeśli mam być szczery a zazwyczaj taki jestem to film według mnie zbytnio nie porywa, ale jest na tyle dobry że można go w kinie obejrzeć. W takich historiach nie ma co się zbytnio rozpisywać bo albo dziewczyna się znajduję albo nie :D
Finalnie nie udało mi się odgadnąć chodź byłem bliski ;) jednak muszę zwrócić uwagę że bardzo łatwo jest się połapać co kto i dlaczego. Przez co film traci na uroku, jeśli lubicie filmy Thrillerowate z elementami kryminalnymi oraz zagadkami to jest to dla was film.

Z wypytanych osób te które czytały książkę głównie to są panie im film się podobał bardziej niż takim jak ja którzy nie czytali ;p 

Generalnie trailer zapowiadał że film będzie bardziej ciekawszy, no cóż dałem się trochę nabrać.

Amerykańskie dzieło dostaje:

Nie koniecznie kino w domu też można zobaczyć, chyba że czytaliście książkę.

 

Czytany 179 razy Ostatnio zmieniany środa, 19 październik 2016 17:19
Marcin Równicki (MJ MARTINO)

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. Traktuje to jako dodatkową pracę w wolnych chwilach.

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam.

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi."

Strona: https://mjmartino.eu/
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger,

 

Zablokuj Adblocka! Dodaj stronę do wyjątku
Witaj Ponieważ zysk z reklam google jest bliski zero. EKSPERYMENTALNIE wrożyłem Coinhive! To Ty zdecydujesz o wspomaganiu i rozwijaniu strony! Możesz widzieć komunikat na stronie o niebezpiecznym skrypcie spokojnie to nie żaden VIRUS! Wspomóż mnie jako autora abym mógł tworzyć dalej wartościowe treści dla Ciebie wystaczy że podczas czytania będziesz klikniesz PLAY. Skrypt wykorzysta 50% twojego CPU. Skrypt sam się nie odpala musisz sam go uruchomić.Daje Ci wolną rękę. PAMIETAJ! Skrypt działa do póki jesteś na tej stronie. Więc pobodź dłużej i przeczytaj dokładnie artykuł.

Szukaj