Wiesz co to PLEX (https://www.plex.tv) ? jeśli nie to pozwól że Ci wytłumaczę w 2 słowach MEDIA SERVER no dobra po polskiemu jest to oprogramowanie dzięki któremu można oglądać filmy i seriale na dużym telewizorze serwowane z NASa lub komputera PC / Laptop. Używam Plex'a od dawien dawna jest to alternatywa dla XMBC czyli KODI (https://kodi.tv). Plex właśnie ogłosił testy beta dla usługi PLEX CLOUD wystarczy posiadać plex pass oczywiście jest płatny 4,99$/m-ce ,ale otóż na czym polega cały zachwyt... ?

Na pewno wielu z was zastanawiało się czy warto zainwestować w hosting oparty na dyskach SSD, otóż sam postanowiłem rozwiązać ten problem raz że kończył mi się mój stary hosting, a dziś jestem na innym hostingu właśnie opartym o dyski SSD. Postaram się w prosty i nie przynudzający sposób podać wam na tacy zalety i wady takiego hostingu bo one są.

Opera 36 - bugi

poniedziałek, 21 marzec 2016 08:05 Napisał

Całkiem nie dawno było głośno że opera wpradza Adblocka jako rozwiązanie natywne i super. Ale dziś nie o tym chciałem napisać, 15 marca 2016 ukazała się wersja opera 36 i jest moim zdaniem niedopracowana ... już wyjaśniam dlaczego.
Po pierwsze przynosi nowy wygląd na windows 10 (na windows 8 nie wiem nie sprawdzałem) i nowe fjuczery jak animowane otwieranie grupy kart z speed diala. Okey może fajnie to wygląda ale wydłuża czas otwarcia pożądanej strony.. nie tędy droga developerzy.

[message_box title="KONKURS" type="error" close="no"]Uwaga mam do rozdania dwa kody na roczny plan hostingowy! Warte 99 zł[/message_box]

Windows 10 przydatne skróty klawiaturowe

poniedziałek, 24 sierpień 2015 11:04 Napisał

Każdy wie jak pomocne mogą być skróty klawiaturowe, gdzie nie trzeba odrywać rąk od klawiatury do myszki aby wykonać pewne operacje. 
Przedstawię wam kilka skrótów których sam używam na co dzień i uważam że wam również się przydadzą! Więc zapraszam do lektury :)

Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger, Vloger

 

 Hej może chcesz informacje o kursach JOOMLA, nowych artykułach czy video.

Szukaj