Generator młodości

piątek, 03 wrzesień 2010 08:44 Napisał 
Human Regenerator Human Regenerator

Wyobraź sobie, że wchodzisz do futurystycznej kapsuły. Maszyna unosi się i obraca, a Twoje ciało przenika światło wprawiając je w lekkie, przyjemne wibracje. Po kilku minutach wychodzisz z niej odprężony, wypoczęty i … młodszy.

Choć opis tego urządzenia przypomina gadżety z filmów science-fiction, takie odmładzające kapsuły istnieją w rzeczywistości. Wyprodukowała je niemiecka firma działająca przy Uniwersytecie w Bremie. Wynalazek zwany Human Regenerator, czyli „ludzki regenerator” stymuluje komórki ciała człowieka powodując, że wewnętrzna maszyneria komórkowa aktywuje procesy regeneracyjne.

Działanie tej odmładzającej kapsuły opiera się na technologii, która wyprzedza swoje czasy. Głównym elementem jest zastosowanie fizyki kwantowej oraz promieniowania magnetycznego. Ciało poddane jest działaniu fal biomagnetycznych, których częstotliwość odpowiada kwantowemu kodowi komórki. Dzięki temu pobudzeniu ulegają mitochondria, elementy komórkowe odpowiadające za produkcję energii. Uzyskanie optymalnej częstotliwości drgań podnosi poziom aktywności komórek. Naładowane taką pozytywną energią, napędzają proces regeneracji narządów takich jak wątroba czy skóra, oczyszczają organizm, wzmacniają układ odpornościowy i hamują procesy starzenia. Każda sesja odmładzająca widocznie poprawia stan skóry, włosów i paznokci, wpływa na polepszenie samopoczucia i redukcję efektów codziennego stresu. W efekcie długofalowym realnie wydłuża życie. Twórcy tej cudownej maszyny zapewniają, że jest ona całkowicie bezpieczna dla każdego, bez względu na wiek czy stan zdrowia. Uzyskała potrzebne do wprowadzenia na rynek certyfikaty Unii Europejskiej w zakresie aparatury związanej ze zdrowiem i urodą. W chwili obecnej z „Human Regenerator” korzystają goście najdroższych hoteli i spa w Dubaju w Emiratach Arabskich, w Moskwie w Rosji, niebawem trafi również do Stanów Zjednoczonych. Koszt jednej kapsuły wynosi 420 tysięcy euro. Jednak zdaniem twórców tej technologii nic nie stoi na przeszkodzie, aby regeneratory stały się bardziej dostępne jeśli zyskają na popularności.

Słowo ode mnie:

Technologia niczym z serialu Stargate SG-1 gdzie używano "sarkofagu" do leczenia odmładzania ciała ale tak zawsze jest ale sarkofag działał na umysł człowieka skutki uboczne uzależnienie od sarkofagu, brak samokontroli, brutalność, przemoc, itp.

Czytany 2906 razy
Marcin Równicki

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. 

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam. Wiąże z tym swoją przyszłość zawodową (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing, plus wiele innych mniejszych graczy)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi."

Strona: https://mjmartino.eu/

Artykuły powiązane

Więcej w tej kategorii: Kasa a szczęscie a jednak! »
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger, Vloger

 

 Hej może chcesz informacje o kursach JOOMLA, nowych artykułach czy video.

Szukaj