Gwiezdny hotel

piątek, 01 październik 2010 11:55 Napisał 

Rosyjska firma Orbital Technologies planuje wystrzelenie pierwszego modułu prywatnej stacji kosmicznej najpóźniej w 2015-16 roku. Powstanie prywatnego kosmicznego hotelu, oznajmił w środę agencji prasowej RIA Novosti szef firmy, Sergei Kostenko. Pierwszy moduł ma mieć zaledwie 20 metrów sześciennych i zawierać cztery kajuty, pozwalający na zakwaterowanie maksymalnie siedmiu pasażerów. Transport na stację mają zapewnić Sojuzy, zaś sam hotel ma wyglądać zupełnie inaczej niż Międzynarodowa Stacja Kosmiczna, zapewniając wygody i piękny widok na Ziemię. Hotel ma zostać zbudowany przez rosyjską firmę Energia, a jego orbita będzie identyczna jak ta na której krąży Międzynarodowa Stacja Kosmiczna. Prezes firmy zapewnia, że podpisano już szereg umów w tej sprawie, a firma ma już licznych rosyjskich i amerykańskich inwestorów.

źródło: www.gazeta.pl 

Czytany 1741 razy
Marcin Równicki

Joomla zajmuję się od dłuższego czasu dla uściślenia od czasów MAMBO (2007) i nie straszne mi jej nowe wersje. Wdrażam, optymalizuje, przyspieszam i zabezpieczam strony. 

Dobre kino oraz seriale chętnie oglądam, dziele się recenzjami na https://cobejrzec.pl  

Public Cloud w wolnych chwilach pochłaniam. Wiąże z tym swoją przyszłość zawodową (Amazon Web Services, Azure, Google Cloud Computing, plus wiele innych mniejszych graczy)

"Jeśli coś jest niemożliwe do zrobienia, musi się znaleźć ktoś kto tego nie wie, przyjdzie i to zrobi."

Strona: https://mjmartino.eu/
Marcin Równicki
Marcin Równicki
Joomla, Bieganie, Cloud, Fotografia, Muzykę House, Kinomaniak, Technologie Przyszłości, Automatyzacje, Bloger, Vloger

 

 Hej może chcesz informacje o kursach JOOMLA, nowych artykułach czy video.

Szukaj